Salatka 4 pory roku

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu krajowych zaś nie tylko naszych potraw. Można je tworzyć praktycznie z jakiegoś warzywa, związanego z pozostałymi w optymalnych częściach i dokładnie doprawionego. Nic więc dziwnego, że nie myślimy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, jaka nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, przecież istnieje także dużą bombą witaminową, niezbędną do życia naszego ciała w właściwej jakości.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy osiągnąć w handlach, estetycznie włożone w plastikowe pojemniczki, i doskonale doprawione. W moc wypadkach jednak wielu bardziej lubią samodzielnie komponowane surówki, a samym ich mankamentem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub czarnego ich szatkowania. To więc w jakimś domu przyda się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To nieduże urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w jakiejś kuchni. Jest zaopatrzone w odpowiedni pojemnik, do którego wrzucamy obrane warzywa w pełni, lub ewentualnie pokrojone w ściślejsze fragmenty. Dobrej formy rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z wszystkim selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to styl na to, jak przygotować pyszną, aromatyczną surówkę w zaledwie kilka chwili. Wystarczy, że wrzucimy do zabiegu marchewkę, cebulę, kapustę, czy jakiekolwiek inne warzywa w takiej kombinacji, jaką wysoce chcemy, i włączymy urządzenie, a po paru chwilach możemy wybrać cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. Również wtedy wszystko bez ścierania sobie palców i paznokci na tarce, ani rozpryskiwania soku z warzyw po całej kuchni - estetycznie, łatwo a dobrze. Taki rozdrabniacz na pewno przyda się każdej gospodyni domowej, która chce o tym, aby jej mieszkańcy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, i której nie wybiera się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To danie, które inwestuje własny czas, i mobilizuje do ostatniego, aby jeść jeszcze dużo surowych, świeżo siekanych warzyw!